Allahindlus!

Suveseiklustele vastu

3,00 

50 laos

Tootekood: 9789949685073 Kategooriad: ,

Kirjeldus

29. juulil ilmus meie kirjastuselt uus luuleraamat lastele, Elfi Ait “Suveseiklustele vastu”. Raamatu formaat on 135×250 mm, raamatul on kõvad kaaned ning selles on 52 lehekülge. Toimetas Heli Hallik, kaaned kujundas Rita Mets ja küljendas Vallo Hallik.

Raamatu tutvustus:
Elfi Ait on loonud oma luulekogus “Suveseiklustele vastu” pildikesi tõeliselt õnnelikust ja muretust lapsepõlvest. Väga hea rütmitunnetuse ja justkui mängleva kergusega riimuvad värsiread toovad lugeja silme ette erinevaid looduspilte, tunda võib lausa suve lõhnu ja kuulda linnulaulu ning aasal või rannas kilkavaid lapsi.
Need luuletused on äärmiselt positiivsed, neil on lausa teraapiline mõju, tekitades rõõmsa ja helge meeleolu. Tänapäeva laps (või ka lapsevanem) saab neid luuletusi lugedes kindlust, et peale närviliseks tegeva virtuaalmaailma on meie kõigi jaoks endiselt olemas ka tõeline ja loomulik maailm, kus elu kulgeb rahulikult, ilma võitluse ja hirmuta. Need lihtsad ja kaunikõlalised luuletused võiksidki juhatada teed sinna õnneliku lapsepõlve maale.
Tõetruud meeleolu aitavad luulekogus luua ja ilmestada fotod autori perekonnaalbumist.
Margit Sarapik

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 14 × 16 × 1 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suveseiklustele vastu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.