Anni läheb tuttu

7,00 

50 laos

Tootekood: 9789949685059 Kategooria:

Kirjeldus

7. augustil ilmus meie kirjastuselt uus raamat väikelastele, Marlene Leopard “Anni läheb tuttu”. Raamatu formaat on 210×297 mm, raamatus on koos pehmete kaantega 20 lehekülge. Illustreeris Merle Uueda, kujundas Diana Siirak.

Raamatu tutvustus:
Lastega töötades märkad väikeseid asju, millest võivad sündida suured. Nii oli ka Anelle Elisabethi varvastega. Need köitsid ühe lasteaiaõpetaja tähelepanu. Varbad hakkasid voodisse pugedes järsku tantsima ja sellest rütmikast varvastemängust sündis imearmas sajast valgest hobusest kõnelev unejutu-sädelev-pildiraamat. Valgete hobuste unes nägemine tähendab rikkust, õnne ja elust täiel rinnal rõõmu tundmist. Samuti on valged hobused seotud pärimuse, väe ja ürgloodusega.
Imekaunid pildid on joonistanud kauaaegne lasteaednik kunstnik Merle Uueda, kellel on oskus tunnetada tekstist õhkuvat hoogsust, mida hobuste kappamine endaga kaasa toob ja edasi anda rõõmulaineid, mis väikese lapse hinges toimuvad.
Seda raamatut sirvides saavad lapsed palju rõõmu sädelevatest värvilistest piltidest, numbrite loendamisest ja imeilusast täringumängust, kus numbreid lausa sajani.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 220 × 300 × 1 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Anni läheb tuttu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.