Meist

Tere tulemast kirjastuse Hea Tegu kodulehele!

Kirjastus Hea Tegu on loodud eesmärgiga arendada Eesti kultuuri. Seda eeskätt just kirjanduse vallas. Oleme valmis abistama noorkirjanikke loomingu korrigeerimise ja redigeerimisega, samuti ka raamatute küljenduse ja kujundamisega. Meil on kokkulepped kolme omal käel kunstiga tegeleva noorkunstnikuga, kes on valmis autori soovi korral raamatutesse illustratsioone looma. Lisaks teeme koostööd toimetajatega, kes on pühendunud nii proosale kui luulele.

Valmistoodang tahab kindlasti ka turustamist. Meil on koostöölepingud Apollo ja Rahva Raamatuga, seega saame ka selles toeks ja abiks olla.

Kui Sul on huvi ja soov anda välja oma raamat, aga Sa pole seda seni mingil põhjusel teinud, siis pane palun oma looming kokku, nii nagu enda nägemuses raamatus näha tahaksid ning saada siis see meile ülevaatamisele. Selle põhjal saame teha Sulle konkreetse pakkumise. Täpsem info meie kontaktaadressilt heli@fil.ee.

Lisaks kirjastamisele korraldame aeg-ajalt konkursse eesmärgiga parimatest töödest uus kogumik kokku saada. Sel aastal on plaanis välja anda üle 30 raamatu.