Võõrik

Tootekood: 9789949581870 Kategooria:

Kirjeldus

2019. aasta 7. veebruaril ilmus meie kirjastuselt uus lasteraamat, Kristina Ruderi “Võõrik”. Raamatu formaat on 120×174 mm, sellel on kõvad kaaned ning selles on 112 lehekülge. Toimetas Irene Õmblus, illustreeris Jana Valge, kaaned kujundas Irina Serjakova.

Raamatu tutvustus:
Me arvame, et ainult meie planeet on elamiskõlblik, sest me pole leidnud teisi sarnaste omadustega planeete. Tegelikult on meie päikesesüsteemis lugematu hulk omapäraseid taevakehi ja me lihtsalt ei tea, kes seal elab, või kas keegi seal üldse elada saab. Isegi paralleelmaailmade olemasolu ei saa välistada, sest me lihtsalt ei tea … Keegi ei suutnud seletada, miks selle muna seest ei tulnud välja mingi lihtne ja armas linnupoeg, vaid selline kummaline, veider, täiesti ebaharilik olevus. Ei, see pole lind, kuigi tal on tiivad seljas, kuid samas on tal ka väikesed pikad käed, peenikesed väljaveninud jalad suurte loperdavate jalalabadega ja kolmnurkse kujuga ebamäärase suurusega kõrvad.
Lasteraamat „Võõrik” ei ole lihtsalt armas, väike ja magus lugu, vaid sügava alatooniga, veidrate tegelastega põnevusjutt. See on jutt, mis paneb mõtlema ja hoolima … Natuke julgust ja fantaasiat kulub lugemisel kindlasti ära.
See on nii hea, et seda on raske käest ära panna …

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 18 × 13 × 1 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võõrik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga