Vaikiv valgus

14,50 

50 laos

Kategooria:

Kirjeldus

15. jaanuaril ilmus meie kirjastuselt uus luuleraamat, Maris Mägi “Vaikiv valgus”. Raamat on kõvade kaante ja värvilise sisuga. Raamatu mõõdud on 200×200 mm, maht 84 lehekülge. Toimetas Heli Hallik, küljendas ja kaaned kujundas Vallo Hallik.

Autor kirjutas:
Ma hõiskan sala oma õhina õnneheina õilmetesse – on üks rida ühest luuletusest selles raamatus Sinu käes. Täna ei ole enam salajasi sosinaid ega endamisi laulemist, on avalikult kõigile lugemiseks luule. MINULT. Iga sõnaga selles raamatus olen Sulle avanud osakese ENDAST. Nii nagu minu süda sõnu ritta seab, nii minu käsi kirjutab.
Kõige suurem hooandja, riimiseadja, sõnumivoolija on mind ümbritsev LOODUS ja AEG, milles elan. See imeline Eestimaa talv, võrratu suvi, romantiline kevad ning värviküllane sügis. See ilmailu mu ümber, mis silmadega vaadates paneb südame õnnest heldima.
Needsamad silmaga nähtud ning kaameraga kinnipüütud hetked on fotodena põimitud minu luuleridade vahele. Kumb Sind enne kõnetab, saad otsustada siis, kui raamatu tagakaane peale lugemist-vaatamist sulged.
Minu süda tänab!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vaikiv valgus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga