Taevas värvitud Indigo ja Violetiga

13,00 

48 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

2018 aasta 21. veebruaril ilmus meie kirjastuselt autori esimene romaan: “Taevas värvitud Indigo ja Violetiga”, mille autor on Maarja Ventsel. Raamat on A5 formaadis, pehmete kaantega ja seal on 180 lehekülge. Kaaned kujundas Sigrid Kink ja raamatu toimetas Heli Hallik.

Lühikokkuvõte:
Käesolev raamat on sarja esimene osa, mis sai alguse 14-aastase tüdruku loovtööst kooli jaoks. Raamat koosneb kolmest üksteisega seotud osast ning hõlmab endas nii armukolmnurka, teismeliste probleeme kui ka maagiat.

Lizzie üllatab isegi ennast, kui armub Adamisse, poissi, keda ta takistab enesetappu sooritamast. Samal ajal kohtub tüdruk ka Steveni ja ta sõpradega, kes näitavad Lizzie’le, mida ööelu päriselt tähendab.

Steveni sõber Penny ei oma ainsatki üleliigset senti, mida ei saaks väita ta poiss-sõbra Beni kohta. Kui aga Penny minevik päevavalgele tuleb, ähvardab see hävitada suhte, mille ta Beniga loonud on.

Indigo on orb, kes oma elus peale kiusamise, kasuvanemate ja karmide õpetajate midagi ei tea. Kui välja ilmub tema bioloogiline ema, siis võtab Indigo vastu elu muutva otsuse.

Mida sa teeksid, kui peaksid valima oma pere ja ülejäänud maailma vahel? Violeti elu muutub tundmatuseni päeval, mil ta saab teada, et on kuulsa nõia Lily Fairfaxi ainus veresugulane ning tema võimuses on teha Lily elutöö olematuks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Taevas värvitud Indigo ja Violetiga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga