See lustakas Katarina

(1 ülevaade)

13,00 

5 laos

Tootekood: 9789949581580 Kategooria:

Kirjeldus

2018 aasta 5. märtsil ilmus meie kirjastuselt autori esimene lasteraamat: “See lustakas Katarina”, mille autor on Kristina Ruder. Raamat on B5 formaadis, kõvade kaantega, seest ohtrate piltidega ja seal on 104 lehekülge. Illustratsioonid ja kaaned jonistas Jana Kupits.

Lühikokkuvõte:
Katarina paneb murule oma ema kõige ilusama laudlina, silub seda korralikult, haarab kõrre huulte vahele ja viskab end prauhti mõnuga selili, nägu päikese poole. „Isegi pilved on minu sõbrad,“ ütleb Katarina kodutalu taevalaotust nautides.
Kikivarvul hiilib juurde Martin, viskab kannuga jahedat vett Katarina kõhule ja hüüab: „Värskuse kiirabi! Jehuu!“ Katarina hüppab püsti ja jookseb kasvuhoonesse ämbri järele, et vennake ka ära „värskendada“ …
Kristiina rohib lillepeenart ja jälgib aeg-ajalt õe-venna tegemisi. Sellesse peenrasse on miskipärast kasvama pandud ka meelespead, karikakrad ja karukellad, lilled otse aasalt. „Katarina, Katarina, kas siin siis lilli veel vähe oli,“ naeratab Kristiina õekese kätetöö üle, aidates samas lilledele natuke mulda juurde, et nad ikka kasvama jääksid.
„See lustakas Katarina“ on kimp vahvaid lugusid talus elavast viieliikmelisest perest läbi Katarina, keskmise lapse, silmade.
Raamat on täis üllatusi, naeru ja seiklusi.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 18 × 25 × 1 cm

1 arvustus tootele See lustakas Katarina

  1. Irina

    Väga tore raamat pere elust, väikese tüdruku silme läbi.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.