Allahindlus!

Kord olen sirelisuru

6,00 

50 laos

Tootekood: 9789949581856 Kategooria:

Kirjeldus

20. detsembril ilmus meie kirjastuselt uus luuleraamat, Anu Jänese “Kord olen sirelisuru”. Raamatu formaat on 150×220 mm, raamatul on kõvad kaaned ning selles on 106 lehekülge. Toimetas Heli Hallik, kaaned kujundas Rita Mets, fotod raamatus on autori erakogust.
Raamatu tutvustus:
Anu Jänes (snd 1948) on pärit Jõgevamaalt, omaaegsest Laiuse kihelkonnast. Kooliteed alustas ta Vaimastvere endises mõisamajas, mille kunagises viinaköögis nägi ilmavalgust näitekirjanik Hugo Raudsepp. Tartu ülikoolis omandatud ajakirjanduse eriala andis oskuse valitseda sõna ja keelt. Töötanud toimetajana kirjastuses Eesti Raamat, keeletoimetajana noortelehes Meie Meel ning erakonna ajalehe peatoimetajana. Tema sulest on ilmunud romaan “Õuekummelist kaduvikku“ (Rahva Raamat, 2018).
Luuletusi kirjutama on virgutanud emakeele väljendusrikkus ning kogu elu hinges ja meeles kantud kodupaik. Ürgsete metsade vaikuses veedetud mõtte- ja tundehetked ning iseendasse vaatamine on aidanud tunnetada nähtavat ja nähtamatut sidet loodusega ning kadunud sugupõlvedega, pannud tajuma inimelu ajalikkust siin lõputus universumis. Usutavasti leiab lugeja neist värssidest ainet mõtiskluseks olnu ja oleva, jääva ja kaduva üle.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 16 × 21 × 2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kord olen sirelisuru”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.