Kõige pikem teekond

17,00 

48 laos

Kirjeldus

2018 aasta 2. märtsil ilmus meie kirjastuselt autori esimene reisikirjelduste raamat: “Kõige pikem teekond”, mille autor on Tauno Jürgenstein. Raamat on A5 formaadis, kõvade kaantega ja seal on 360 lehekülge. Kaaned kujundas Sigrid Kink ja raamatu toimetas Heli Hallik.

Lühikokkuvõte:
See raamat ei ole igaühele. Siit ei leia püüdlikult poliitkorrektset ega ühiskonna peavooluarvamustesse passivat ninnu-nännutamist. Siit leiab, tõsi, vaid ühe reisikirjelduse, aga see pole tavaline turismireis.
See on rännak üheaegselt nii geograafilistel kui mentaal- ja hingemaastikel. Siin on olulised nii teekond, kui kuhugi jõudmine. Viimane seisneb aga eelkõige transformatsioonis, mille poole püüeldakse vaid selleks, et veel enam olla kohal ja nautida teekonna jätkumist.
Olge valmis, et siin kirjeldatu läheb risti teie tõekspidamistega. Kompab teie taluvuspiire. Muidugi mitte kõikjal ja kõiges, aga kui see juhtub, tasub endalt küsida: on see raamat ikka minu jaoks? Kui seda ei juhtu või on teie vastus jaatav, võite end õnnitleda üle keskmise avatud meele ja suurema teadlikkuse puhul. Just sellisel juhul on lootust, et raamat on teile huvitav ja ehk täidab mõne lugeja puhul selle kirjapanemise eesmärgi – inspireerib järgima oma hinge kutset.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kõige pikem teekond”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga