Igatsus valguse poole on elu käsk

12,00 

50 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

2017 aasta 2 . detsembril ilmus meie kirjastuselt autori esimene luulekogu: “Igatsus valguse poole on elu käsk”, mille autor on Marlene Leopard. Raamat on A5 formaadis, kõvade kaantega ja seal on 64 lehekülge. Raamatu vahel on CD audioraamatuna. Kaaned kujundas Sigrid Kink ja illustratsioonid joonistas Annika Lainela.

Raamatu tutvustus:
Olen Marlene Leopard. Olen luuletusi kirjutanud alates 10ndast eluaastast. Selles kogumikus on kokku kogutud luuletused aastast 1997-2017, mis on väga eriilmelised. Luuletusi kirjutan mind puudutavatel teemadel (usk, muusika, naiselikkus, patriotism, loodus, kevad, müstika, inglid, lapsed), aga ka mind insireerinud inimeste/luuletajate mõjul (Marie Under, Uku Masing, Wimberg). Siinkohal tahaksingi tänada oma kooliaegset kirjanduse õpetajat Maire Raiestet, kes aitas leida teed luule- ja kirjanduse maailma, oma muusika- ja kirjandusehuvilisi vanemaid ning oma peret.
CD peal loevad luuletusi (lisaks minule) minu juhendatava Lõuna-Eesti Pimedate Ühingu lauluansambli liikmed Jelena Kudrjašova ning Inge Vallandi, kes on samuti väga palju minu silmi avanud seoses nägemispuude ning pimedusega ning kuna ühingul on oma raadiosõlm, siis sealt olen tänu Jelenale saanud tõuke oma luuletused salvestada, et nad jõuaksid võimalikult paljudeni.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Igatsus valguse poole on elu käsk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga