Armastus kõndis meist mööda

11,00 

47 laos

Kategooria:

Kirjeldus

19. veebruaril ilmus meie kirjastuselt uus luuleraamat Julia Legatavitšute “Armastus kõndis meist mööda”. Raamat on pehmete kaante ja mustvalge sisuga. Raamatu mõõdud on 148×210 mm, maht 104 lehekülge. Toimetas Maire Kõrver, fotode autor on Terje Talts, küljendas ja kaaned kujundas Vallo Hallik.

Raamatu tutvustus:
Julia Legatavitšute esimene luulekogu “Armastus kõndis meist mööda” on teekond läbi armastuse mitmetasandilise olemuse. Siit leiab vastuolulisi tundeid salajastest igatsustest. Laenatud õnnest, pettumustest ja lootustest. Südaöiseid sisevaatlusi. Sõnu, mis jäid ütlemata.

Intiimselt
valusalt
ehedalt

kõikidele

unistajatele
(üle) mõtlejatele
piirideta armastajatele

———-

“Nii naiselik, isiklik, eepiline, nukker, kaunis, sügav, aimamisi. Puudutas ja kõnetas mind.”

Urmas Lattikas

———-

“Väikeste Tüdrukute siirast ja puhast luulet on võimatu arvustada. Päevikut, millesse on peidetud varjatumad mõtted, haigetsaamised ja kuivanud pisarad, salajased unistused ja muinasjutud, ei saa ju kritiseerida? Võib olla vaid tänulik, kui tekib võimalus heita pilk sellesse võlumaailma, kus ümbritsev ilu ja valu saab läbi tundliku tõlgendaja sõnadeks. Luuleks, mille malbe erootika on kirglik, kuid leebelt endasse mähkiv, õrnusega vallutav.”

Lauriito

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Armastus kõndis meist mööda”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga