Avaleht

Tere tulemast Hea Tegu kirjastuse kodulehele!

Kirjastus Hea Tegu on loodud eesmärgiga arendada Eesti kultuuri. Seda eeskätt just kirjanduse vallas. Oleme valmis abistama noorkirjanikke loomingu korrigeerimise ja redigeerimisega, samuti ka raamatute küljenduse ja kujundamisega. Vajadusel on meil kokkulepped ka kahe omal käel kunstiga tegeleva noorkunstnikuga, kes on valmis soovi korral illustratsioone looma. Lisaks teeme koostööd ka kahe toimetajaga, kellest üks on pühendunud ilukirjandusele ja teine luulele.

Valmistoodang tahab kindlasti ka turustamist. Meil on koostöölepingud Apollo ja Rahva Raamatuga, seega saame ka selles turustamisel toeks ja abiks olla.

Kui Sul on huvi ja soov anda välja oma raamat, aga Sa pole seda seni mingil põhjusel teinud, siis pane palun oma looming kokku, nii nagu enda nägemuses raamatus näha tahaksid ning saada siis see meile ülevaatamisele. Selle põhjal saame teha Sulle konkreetse pakkumise. Täpsem info meie kontaktaadressilt heli@fil.ee.

Lisaks kirjastamisele korraldame ka mitmeid konkursse eesmärgiga parimatest töödest kokku panna uus kogumik. Sel aastal on plaanis välja anda ~30 raamatut.

Kategooriad

Uudistooted

Sooduspakkumine

Populaarsed tooted